Ankara / Türkiye
+90 554 144 99 99

Taş İstinat Duvarı

Doğal taş evlerin inşa edilme süreci ile beraber hem ruhen hem de fiziki manada kendinizi ait olduğunuz yerde hissedeceksiniz. İnsanın huzurlu bir biçimde hayatına devam etmesi için modern zamanda büyük eksiklikler bulunuyor. Bu alanda en büyük sıkıntıların başında apartman yaşantısı gelmektedir. Apartman yaşantısında onlarca insan yan yana yaşasa ve birbirlerinin hayatına müdahil olsa da büyük bir yalnızlık hissedilmektedir! Hane sayısı artmakta fakat ruhsal dinginlik de aynı oranda azalmaktadır. Taş istinat duvarı da dahil olmak üzere yapılanmanın ve inşa sürecinin tüm aşamalarında sadece uzman bir ekip ile iş birliği kuruyoruz. Hayallerinizdeki evin tasarımı ile alakalı dilediğiniz gibi fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Kısa sürede yüksek verimlilik ile yaşam alanınızın tasarlanması adına en doğru noktada bulunuyorsunuz!

Firmamızın uzman kadrosu neredeyse hayata yeni başlamışçasına enerji ve pozitiflik verecek olan yaşam alanınızın tasarlanması için uygun alt yapıyı sağlamaktadır! Modern hayatın hengamesinden sıyrılmak ve artık huzurlu bir hayat geçirmek isteyen bireyler için en nitelikli tasarımları oluşturuyoruz!

İstinat Duvarı

Taşların Muhteşem Enerjisini Hayatınıza Dahil Edin!

Taş istinat duvarı Ankara’da hizmet veren firmalara bakıldığı zaman özellikle kalite ve prestijden yana tercihlerini kullanmak isteyen girişimcilerin, uzmanlarımız ile iletişim kurduğu görülüyor. Siz de en kısa sürede taşların bu muhteşem enerjisini günlük hayatınıza yansıtmak isterseniz doğru noktada bulunuyorsunuz. Taşların geleneksel dokunuşu ile modern yöntemlerin bir araya getirilmesi sayesinde harika bir fırsat ve yaşam alanı ortaya çıkacaktır. Nitelikli tasarım sizin için de göz dolduran bir hale gelecek!

Taş istinat duvarı kullanımı sırasında kişilerin özellikle doğal taşlardan yana tercihte bulunmasının bir diğer sebebi dayanıklılıktır. Ruha iyi gelen yapının yanı sıra materyal boyutta incelendiği zaman uzun vadeli kullanılabilecek muhteşem bir yatırım yaptığınızı da fark edeceksiniz. Taşların bu muhteşem dokunuşu sizin için maddi ve manevi bağlamda da harika bir tercih olacaktır.

Geleneksel Seçimler Size Huzur Getirecek!

Taş istinat duvarı ücretleri kapsamında inceleme yapıldığında dayanıklılık, kalite ve sunduğu görsel nitelik konusunda diğer firmaları geri de bırakan bir duruş sergilesek de ücret olarak oldukça makul bir çizgimizi olduğunun belirtilmesi gerekmektedir. Bu alanda da geleneksel seçimlerin sizin için ruhi manada ve ekonomik boyutta büyük bir rahatlığı bir araya getireceğinin unutulmaması gerekiyor.

  • Taş evlerin inkar edilemez geleneksel bir çizgisi bulunuyor. Uzman ekibimiz bu geleneksel çizginin olabildiğince yenlikçi ve modern yöntemler ile icra edilmesini mümkün kılmaktadır.
  • Yaşam alanlarını yeniden tasarlarken özellikle geleneksel dokunuşun her ne kadar reddedilse de ruha huzur veren ve doğa ile daha uyumlu bir yapısının olduğunu siz de göreceksiniz. Modern yapıların ön plana çıkması ile beraber doğa ile uyumumuzu kaybettiğimiz ve bunun yanı sıra adeta doğal süreçler ile bir rakip gibi kavgaya tutuştuğumuzu da fark etmeliyiz. Bu noktada hayatınıza bir dönüm noktası eklemek isterseniz en doğru yerde bulunuyorsunuz. Taş evler sizin hayatınızda muhteşem bir başlangıcın en temel noktalarından bir tanesi olacaktır!

Geleneksel seçimlerden ayrılan insanların kentsel yaşam içerisinde sıkışmışlık duygusu ile kendilerini giderek daha kötü hissettikleri bir çağ yaşıyoruz. Bu çağın dışına çıkmak ve sağlığınızı tam manası ile korurken aynı zamanda görsel manada da kusursuz bir yuva oluşturmak için en doğru noktada yer alıyorsunuz.

Taş ve Cam Uyumunu Tecrübe Edin!

Taş istinat duvarı fiyatları kapsamında denetim gerçekleştirirken evinizin diğer ana materyallerini de seçmelisiniz. Sizin seçimleriniz ve istekleriniz ne yönde ise biz firma olarak o detaylara uyum sağlayarak tasarım aşamasını tamamlayacağız. Nitelikli ve sorunsuz bir tasarımın tadını çıkarmak isteyen kişiler için özellikle taş ve camın uyumunun muhteşem bir etkiye sahip olduğu belirtilmektedir.

Bu iki unsurun özellikle taş evlerin güneş alan cephelerinde kullanılması muhteşem bir ısı kaynağı haline dönüştürülecektir. İçerinin ışık alması evinizde geçireceğiniz süre boyunca elektrik enerjisine olan ihtiyacınızı da en az noktaya çekecektir. Bu ihtiyaçları minimize etmenin yanı sıra görsel olanaklar bakımından da modern ve geleneksel tutumun bir araya getirilmesini sağlayacaksınız. Özellikle arazinin çevresinde farklı herhangi bir yapı bulunmuyor ise bu geniş camlara perde takmadan doğanın keyfini çıkarmak sizin için harika bir seçim olacaktır.

Taş Ahşap Senkronizasyonu Dikkat Çekiyor!

Taş istinat duvarı kullanımı ve tasarımı sırasında taş ile hangi materyallerin en uyumlu biçimde kullanılacağı ile alakalı da sıklıkla sorular dile getirilmektedir. Bu alanda cam kadar uyumlu kullanılabilecek olan bir diğer materyalin de kesinlikle ahşap olduğu görülmektedir. Siz de taş ahşap uyumu konusunda muhteşem etkinin tadını çıkaracaksınız.

Pencere kısımlarında uzmanların ve mimarlarımızın yaptığı yorumlar incelendiği zaman plastik materyallerden ziyade ahşap kullanılması hem uzun ömürlülük bağlamında hem de sağlık açısından muhteşem bir tercih olacaktır. Evinizin yaşayan dokusundan vazgeçmemelisiniz. Pencerelerde kullanılacak olan ahşap dokuyu direkt olarak siz seçebilirsiniz. Hangi ağacın genel duruşu ve tinsel özellikleri size daha uygun ise onu tercih ederek tasarım konusunda tüm isteklerinizi tarafımıza bildirebilirsiniz.

İstinat Duvarı

İskandinav Tipi Evlerden Esinlenin!

Taş istinat duvarı tasarımlarının ve evin inşa aşamasının tüm adımlarında İskandinav tipi evlerden esinlenebilirisiniz. Bu alanda İskandinav tipi evlerde bulunduğu coğrafyanın güneşlenme süresi kısıtlı olduğu için camların olabildiğince fazla tutulmasına dikkat edilmektedir. Bu şekilde hali hazırda kısıtlı olan güneşli gün sayısından nitelikli bir biçimde faydalanma fırsatını elde edeceksiniz. Taş evlerinizi bu tasarımda inşa ettirdikten hemen sonra iç döşeme alanında da oldukça özenli davranmalısınız. Uzmanlarımızın size vereceği tavsiyelerden bazıları;

  • İskandinav tipi ev döşeme aşamasında doğal olan unsurların ayrıca göz alıcı hale getirilmesi için bir çaba sarf edilmemektedir. Sadece doğal hali ile bırakılması ve bir taş duvarın pürüzlü dokusunun dahi sizin için harika bir fon olacağını bilmelisiniz.
  • Bu tarzda ev döşerken minimalizmin ve çabasız şıklığın sizin için en temel kavramlardan bir tanesi olması gerekiyor. Bunun Avrupa ve Amerika’da yaygın olarak kullanılan ismi ve mottosu Less is More olarak betimlenmektedir. Az çoktur olarak Türkçeye çevirebileceğimiz bu trend kapsamında ne derece az dokunuş yaparsanız ve doğallığa ne kadar yakın durursanız elde edeceğiniz verimlilik ve şıklık sizin için o kadar artış gösterecektir.

Taş istinat duvarı yapımı kapsamında tüm bu detayları göz önünde bulundurarak sorunsuz şekilde evin iç ve dış yapısının isteklerinize uygun bir biçimde şekillenmesini mümkün kılabilirsiniz.

Doğa ile Uyumlu Yapı Sağlık Getiriyor!

Taş istinat duvarı başlığı altında yer alan proje örneklerimize baktığınız zaman özellikle doğa ile iç içe yapılanmanın bizim firmamız için en temel kriterlerden biri olduğunu görmelisiniz. Modern zamanın ve endüstriyel toplumun bize dayattığı unsurlar sebebi ile yapay bir dünyaya hapsedilmiş durumdayız. En kısa süre içerisinde nitelikli bir yaşam alanı tasarlamak isterseniz ekibimiz ile iletişim kurmalısınız.

Doğanın temel yapılanma detaylarına dikkat ederek ve kesinlikle ekolojik dengeye zarar vermeden yaşam alanının şekillendirilmesi için çaba sarf edilecektir. Bu alanda yaşam alanından kopmuş bir bitki gibi kendinizi endüstriyel toplumun size zorladığı şartlardan bitkin düşmeyeceksiniz. Bunun tam tersi sorunsuz bir biçimde kendi isteklerinize ve beklentilerinize uyumlu olan bir yaşam alanının tasarlanması için en doğru yerde bulunuyorsunuz!

İstinat Duvarı

Fiziksel Sağlığa Bir Katkısı Var Mı?

Taş istinat duvarı, tasarım unsurları ve inşa faaliyetleri ile alakalı olarak yapılan incelemelere bakıldığı zaman taş doğal evlerin fiziksel sağlık üzerinde de muhteşem bir etkisi olduğu fark edilmektedir. Her şeyden önce bu tür evlerin nefes alan ve sizin sağlığınızı bu noktada besleyen bir yapıya sahip oldukları görülüyor.

Apartman dairelerinde ve plazalarda yaşanan en kesif sorunların başında rutubet gelmektedir. Rutubetin sebep olduğu sorunlar incelendiği zaman durumun solunum problemlerinden başlayarak direkt olarak dermatolojik sorunlara kadar sebep olabildiği görülmektedir. Doğal taş evlerimizde rutubet ya da küflenme gibi sorunların olmayacağı ve uzun vadede sağlığınızın pekiştirileceği uzmanlar tarafından da dile getiriliyor.

Taş istinat duvarı nasıl tasarlanmalıdır gibi teknik detayların yanı sıra fiziksel manada size sunacağı katkılara da odaklanmalısınız. Her bağlamda ev sahibinin rahat etmesi için tasarlanan özel bir sistem kendini göstermektedir.

Çakralarınızın Pozitif Yönde Etkilenmesini Mümkün Kılın!

Evlerin genel tasarımı ile alakalı detayların ruh sağlığı, fiziksel sağlık ve motivasyon gibi unsurlar üzerinde etki sahibi olduğunu biliyor muydunuz? Bedenimizde 7 adet noktanın çakra merkezi olduğu belirtilmektedir. Bu çakra merkezleri kapsamında bir bloke söz konusu olursa sağlığın ve ruhsal durumun direkt olarak olumsuz yönde etkileneceği görülmelidir.

Taş istinat duvarı tasarımı, evlerin temel duruşunun oluşturulması, iç tasarımın şekillendirilmesi ile alakalı olarak her bir detayın çakralar üzerinde etkisi vardır. Bu tür adımların doğal materyaller ile atılması ve tasarımın enerji merkezlerine uygun bir biçimde gerçeğe dönüştürülmesi sayesinde çakralarınızdaki sorunları sıfıra indirebilirsiniz. Sahip olduğunuz evde enerji kanallarınıza olumlu etkide bulunabilecek bir tasarımın ve genel durulun benimsenmesi gerekmektedir.

Çakralar üzerinde meydana gelen sorunların giderilmesi konusunda apartman dairelerinde bir girişimde bulunmak oldukça zor. Fakat henüz inşa aşamasında ekibimiz ile tüm hassasiyetlerinizi paylaşarak bu detaylara uygun bir biçimde yaşam alanının oluşturulmasını talep edebilirsiniz. Sizin isteklerinizi her koşulda bizim önceliğimiz olacaktır.

Dayanıklılık Konusunda Rakip Tanımayan Anlayış!

Taş istinat duvarı ve diğer taş ev materyalleri kapsamında firma olarak en net şekilde önemsediğimiz unsurların başında kesinlikle dayanıklılık gelmektedir. Dayanıklılık sizin için yüksek verimliliğin ve uzun ömürlülüğün sırrı olacaktır. Modern dünya içerisinde her materyalin ömrünün kısa olması temel hedeflerdendir. Bu şekilde tüketimin neredeyse kısır bir döngü haline gelmesi sağlanıyor. Ev yapımlarında da olabildiğinde yaşanabilir olmasının yanı sıra ömrünü ve miadını belirli bir süre sonrasında oldurması istenmektedir.

İşte tam da bu noktada itirazda bulunuyor. Firma olarak bizim en net olarak istediğimiz unsurların başında sizin uzun seneler boyunca sorunsuz bir biçimde kullanabileceğiniz bir konuta sahip olmanız. Dayanıklılık konusunda rakip tanımayan kusursuz bir anlayış ortaya koymuş bulunmaktayız. Özellikle aile evleri inşa etmek isteyen kişilerin bu evleri nesilden nesil aktarması için asırlarca dayanacak doğallıkta ve kalitede materyalleri tercih etmemiz bizim için en temel hususlar arasında bulunuyor.

Belirtilen Tarihte Teslimat!

Taş istinat duvarı fiyatları konusunda bilgi verilme adımının hemen sonrasında projenin tarafınıza hangi zaman aralığında teslim edileceği ile alakalı da bilgi verilecektir. Bu zaman aralığının dışına çıkılması ya da teslimat tarihinin ertelenmesi gibi bir durum kesinlikle söz konusu olmayacaktır. Müşterilerin anahtar teslim bir biçimde gelecekteki yuvalarına en kaliteli ve hızlı biçimde erişim sağlamaları için uygun alt yapı oluşturulmuştur. Müşterilerimizin bu alanda yapmış olduğu yorumlara bakarak teslimat zamanlaması konusunda ne derece hassas bir duruş sergilediğimizi de net şekilde görebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Fiyat Alın