Ankara / Türkiye
+90 554 144 99 99

Taş Duvar Yapımı

YıpmTaşlar, mimaride ve inşaat alanında en yaygın kullanılan, zarafetleriyle büyüleyen, özgün ve göz alıcı tasarımlarda tercih edilen malzemelerdendir. Hem iç hem dış mekanlarda taşlar kullanılabilmektedir. Taş duvar yapımı ile mekanlara ve mimari yapıya rüstik ve rahat bir hava verilmektedir. Kalelerde, şarap mahzenlerinde dahi kullanılır ve çok eski tarihlerde inşa edilmiş yapılardan da esintiler taşır. Taş duvarlar özellikle iç mekanlarda dekoratif açıdan cezbedici olmaktadır. Uzman mimarlarımız ve teknikerlerimiz taş ev tasarımı, taş duvar tasarımı ve bunların inşaları üzerinde hizmet sunmaktadırlar.

Taş Duvar Malzemeleri

Taş duvar yapımı için Ankara’daki taş ev tasarlayan ve inşa eden firmamız üst düzey kalitede sağlam malzemeleri kullanmayı tercih etmektedir. Taş duvarların yapımı için çoğunlukla kullanılan materyaller şunlardır:

 • Granit
 • Kireç taşı
 • Kumtaşı
 • Bazı diğer yerel taşlar
 • Çakmaktaşı

Taş duvar tasarımı birçok malzeme ile yapılabilir. Boyut, tür, renk olarak dekorasyonu renklendirecek çok sayıda seçenek sunulmaktadır. Bir taş duvar tasarımı iç dekorasyonunuzu tamamen değiştirme gücüne sahiptir!

Taş Duvar Yapımı

Taş Duvar Tasarım Örnekleri

Ankara taş duvar tasarım firması olarak istediğiniz ve hayal ettiğiniz taş duvarı mekanlarınıza entegre ediyoruz. Hayalinizdeki taş duvarın nasıl olduğunu bize aktarabilir veya tasarım ekibimizden bu konuda destek alabilirsiniz. Tecrübeli ekibimiz sizin için en iyi seçenekler hakkında önerilerde bulunacaklardır.

Ürün yelpazemiz bu alanda oldukça geniştir. Çok sayıda alternatifimiz ile sektörde hizmet vermekteyiz. Taş özellikle duvarlarımız sayesinde eviniz çok daha göze çarpan, estetik bir havaya bürünecektir. Bazı taş duvar tasarımı örnekleri:

 • Taş duvar kaplama
 • Taş duvar panelleri
 • Dış mekan taş duvar yapımı
 • Diğer

Evinizin görünümünü yenilemek için çok sayıda taş materyali ile hizmet sunmaktayız. Firmamız yalnızca mevcut konut ve ticari özellikteki mekanlar için değil aynı zamanda sıfırdan taş ev inşa etme alanında da çalışmalarını titizlikle yürütmektedirler.

Hayallerinizdeki Taş Duvarları Sizin için Yaratıyoruz!

Taş duvarların tarihsel esintilerinin yanı sıra zarif, estetik ve özgün havaları da çoğu kişinin dikkatini çekmektedir. Ankara taş duvar yapımı için firmamız size kaliteli bir mimari ve teknik destek hizmeti sağlayacaktır.

Duvarlarımızda kullandığımız taşlar doğal taş özelliğindedir. Tasarımlarımız yenilikçi bir teknik ile uygulamaya geçirilmektedir. Taş duvar yapımı için modern uygulamalar yapıyor olmakla beraber firmamız size çok yüksek maliyetler çıkartmamaktadır. Huzur veren, mekana güzellik katan taş duvarlar ile yaşamdan aldığınız keyfi daha da arttırabilirsiniz!

Doğal taşlar çevrede bulunurlar ve görünümleri ile tek başlarına da oldukça çekicidirler. Mimari tasarımları daha da güzelleştirmek için sanat amaçlı olarak da kullanılabilirler. Doğal taş ürünlerimiz farklı renklerdedir ve özellikle geri kazanılmış ahşap ve metalden yapılan resimlerle bu taşların görünümleri çok güzel bir kontrast oluşturur.

Metal ve ahşap öğeler ile kullanım taş duvarınızı daha da güzel görünüme kavuşturmak için seçenekler arasında bulunur. Doğal ama aynı zamanda sihirli bir hava elde etmek için tasarım ekibimiz birçok yöntem sunacaktır.

Taş Duvarlar Mekanda Hemen Öne Çıkıyor!

Taş duvar yapımı için firmamız size birçok koldan en iyi hizmeti sağlar. Tasarım esnasında taş duvarlarınız birçok şekilde öne çıkartılabilir ve başka materyallerle tamamlanabilir. Taş duvarlar için en güzel dekoratif öğelerden biri de aydınlatma kullanılmasıdır!

Doğal taşların görünümü kendi başlarına zaten oldukça çarpıcıdır ancak bu görünümü çok da etkileyici hale getirmek sizin seçimlerinize bağlıdır! Taş görünümü güçlendirerek ister Ortaçağ havası yaratabilir isterseniz çok modern ve klas bir esintiyi tercih edebilirsiniz.

 

Aydınlatma seçimlerinde destek ekibimiz size en uygun aydınlatmayı seçmeniz için yardımcı olacaklardır. Özellikle aşağıya doğru inen voltajlı ışıklar, taş duvarın genel dokusu ve görüntüsü ile harika bir uyum sağlar!

Taş Duvarlarda Popüler Renk Seçeneklerimiz!

Taş duvar Ankara firmamızda doğal taşlar için birçok renk seçeneğimiz de mevcuttur. Bunlar arasında en yaygın olarak mimaride ve yapımda kullanılan renkler şunlardır:

 • Aztec
 • Sahara
 • Ebony
 • Grey
 • White
 • Ivory
 • Charcoal
 • Ochre

Birçok renk ve desen seçimi ile doğal taşların enerjisinden siz de mekanlarınızda faydalanın! Her bir renk taşlarda çok etkileyici durmaktadır. Hayalinizdeki mekanı bu renklerle istediğiniz gibi yaratıyoruz!

Hızlı, Kolay ve Sorunsuz Taş Duvar Yapımı!

Taş duvar yapımı işinde tecrübeli ve işinin ehli bir ekiple çalışmaktayız. Taş duvar ustalarımız uzun yıllardır alanlarında deneyim kazanan kişilerdir. Taş duvarları hem iç hem dış mekanlarda kolayca, sorunsuz ve hızlı olarak inşa etmektedirler.

Taşlarla yapılan mimari tasarım ve uygulamalar aynı zamanda bir sanatı da yansıtır. Ankara doğal taş ev yapımı firmamız estetik ve sağlamlık açısından en iyisini müşterilerine sunar.

Taş Duvarlar Nerelerde Kullanılır?

Taş duvarların en çok kullanıldığı alanlar şunlardır:

 • Evin iç kısımlarında kullanılabilirler
 • Binaların dış yüzeyinde kullanımları da yaygındır
 • Ofis, iş yeri duvarlarında
 • Bahçe duvarlarında
 • Diğer alanlar ( Köşe kullanımları vb. )

Taş duvarlar hem modern hem de tercihe göre nostaljik bir havada tasarlanıp, inşa edilebilirler.

Taş bahçe duvarları en çok kullanılan, modern mimari unsurlar arasında yer almaktadır. Ankara’daki mimari ofisimize uğrayarak en ince detayına kadar taş bahçe duvarlarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bahçe duvarları görsel amaçla ya da dışarıya karşı sınır oluşturmak, koruma sağlamak için inşa edilebilmektedir.  Taş duvarlar sağlamlık bakımından da kullanıcıları hayal kırıklığına uğratmazlar ve çok uzun süre boyunca dayanıklılıklarını korurlar.

Taş duvar kaplamaları da bir diğer görsel açıdan çok estetik duran mimari çözüm alternatiflerimiz arasındadır. Taş duvar kaplaması oldukça çarpıcı bir görünüm oluşturur ve her alanda çok şık durmaktadır. Mekanınız için ve talebinize en uygun olan taş duvar kaplama çözümü sunulmaktadır. Taş duvar seçeneklerimiz geniş bir yelpazede bulunur ve uygulama sonuçları müşterilerimizi tatmin eder!

Doğal Taş Duvarlar ile Modern Mimari Yansımalar!

Modern ve lüks bir dekorasyon için doğal taş kullanımı tavsiye edilmektedir. Taşların kendilerine has enerjileri ve görüntüleri her zaman için oldukça etkileyicidir. Aksesuar ve mobilyalar da bu duvarlar ile uygun olarak seçildiğinde mekanlarda görsel bir şölen ortaya çıkıyor!

Modern mimari projelerin vazgeçilmez öğelerinden biri olan doğal taşlar aynı zamanda çevreye de en az zarar veren malzemeler arasındadır.

Doğal Taş Kullanımının Avantajları Nelerdir?

Firmamız doğal taş ev ve duvar yapımı hizmeti sağlar. Doğal taş kaplama seçeneklerimizden de yararlanarak mekanlarınızı çok güçlü estetik bir görüntüye kavuşturabilirsiniz.

Yaşam alanlarınızda kullanacağınız doğal taşlar için elde edebileceğiniz avantajlar şunlardır:

 • Doğal taşlar inşa ve dekoratif açıdan dayanıklıdır
 • Yazın serin kışın mekanı sıcak tutarlar
 • Nemin oluşmasını önlerler
 • Isı yalıtımı sağlanabilmektedir
 • Enerjileri çok rahatlatıcıdır
 • Estetik ve dekoratif olarak modern bir hava oluştururlar
 • Yangına, sele, zorlayıcı koşullara karşı dayanıklılık seviyeleri yüksektir
 • Taşların genellikle yüksek termal kütlesi mevcuttur; bütün gün boyunca ısıyı emerler ve gece serbest bırakırlar
 • Isı yalıtım özelliği bu alandaki maliyetlerden tasarruf etmenizi sağlar
 • Taş birçok materyale göre çok daha sağlamdır ve yapılar uzun ömürlü olmaktadırlar

Doğal taş duvarların en büyük avantajları arasında bunlar yer almaktadır; müşterilerimiz ise yaşam alanlarında meydana gelen büyük değişimlerden son derece memnun kalmaktadırlar!

Taş Duvar Yapımı

Taş Duvar Hizmetimizde Hangi Süreçler Bulunur?

Taş duvarı inşa etme sürecimizde teknik ekibimiz, mimari ve tasarım kadromuz belirli süreçlerle müşterilerimize hizmet vermektedirler. Taş duvar yapımı için bize başvurduğunuzda temel itibariyle süreçler şu şekilde işleyecektir:

 • Öncelikle taş duvar inşasının yapılacağı mekanda ekibimiz keşifte bulunmaktadır
 • Projenin uygulanacağı alanda ölçümler ve analizler yapılır; buna göre bir rapor hazırlanır
 • Proje ekibi çalışmalara başlar ve planlama, tasarım süreci tamamlanır
 • Müşterilerimize söz verdiğimiz zamanda teslimat gerçekleştirilir

Taş duvarlar ile rüya gibi mekanlar yaratmak firmamız için hiç zor değil! Bizimle iletişime geçtikten sonra kısa sürede taş duvar uygulamalarını istediğiniz gibi gerçeğe döndürüyoruz!

Uzman ekibimiz öncelikle uygulamanın yapılacağı yeri, mekanı detaylıca inceleyecektir. Yapılan analiz ve incelemelere, sizin taleplerinize ve uygunluğa göre malzeme seçimi gerçekleşir. Malzemeler için ekibimiz size tasarım danışmanlığı hizmeti de verebilmektedir. Arzu ettiğiniz takdirde önerilerimizden faydalanabilirsiniz.

Mekanda uygulama için yapılacak ölçümler aynı zamanda ne kadar malzeme kullanılacağınız vb. da netleştirecektir. Analizler en ince ayrıntısına kadar özenle yapılmaktadır. Uygulamanın mekanla tam olarak harmanlanması, uzun ömürlü olması ve istenen estetik havayı yansıtması amaçlanmaktadır.

Tasarım ekibi bu süreçte taleplerinize uygun olarak planlama, tasarım çalışmalarına başlar. Renkler, desenler, taş çeşidi mekan keşfinden sonra tam olarak belirlenir. Teslimat tarihine büyük özen gösterilir; müşterilerimize söz verdiğimiz tarihte işimizi tamamlarız.

Taş Duvar Yapımı Fiyatları 2020

Yaşam alanlarınıza renk katacak, size huzur verecek eğlenceli ve özgün tasarımlarımız sayesinde daha mutlu hissedeceksiniz. Mekanlarınızda hayal ettikleriniz firmamız aracılığıyla gerçek oluyor! Taş duvar yapımlarında fiyatlar ilk keşifler yapıldıktan ve buna göre talepleriniz değerlendirildiğinde net olarak sunulmaktadır.

Taş duvar yapımı fiyatlarımız oldukça uygundur. Buna göre fiyatlar belirlenirken:

 • Ne kadar doğal taş kullanılacağı
 • Hangi doğal taş türünün tercih edildiği
 • Projede kaç kişinin çalışacağı
 • Uygulama yapılacak alanın uygunluk derecesi
 • Teslim tarihi
 • Diğer detaylar ( Işıklandırma, ekstra aksesuar vb. )

Dikkate alınmaktadır. Taş duvar yapımı fiyatları tüm bu unsurlar analiz edildikten sonra netleşecek ve ekibimiz fiyat teklifi hazırlayıp size sunacaktır. Bu teklifi onaylamanız halinde taş duvar uygulamalarına hemen başlanabilmektedir.

Firmamızdaki Diğer Hizmetler Nelerdir?

Doğal taşlar kullanarak zor bir sürece rağmen harika sonuçlar ortaya çıkartan bir yapı şirkeyiz. Malzemelerimiz üst düzey kalitede seçilmektedir ve birçok taş alternatifimiz bulunmaktadır. Yapı-mimari firmamızda genel itibariyle verilen hizmetlerimiz şunlardır:

 • Doğal taş duvar yapımı
 • Doğal taş kaplama
 • Bahçe duvarı yapma
 • Doğal taş ev inşa etme
 • Dış cephe kaplama
 • Moloz taş duvar

Firmamızda her bir hizmetimiz için özenli bir çalışma süreci, proje aşaması bulunmaktadır. Doğal taş ev yapımı özellikle bu dönemde en zorlu işlerden biridir ancak sonucu gördüğünüzde buna kesinlikle değdiğini düşünürsünüz! Doğal taşların kendilerine has enerjileri ve görüntüleri birçok insanı büyüler^.

Doğal Taş Duvar Yapımı için İletişim

Taş duvar yapımı için Ankara’da ve Türkiye’de önde gelen yapı firmaları arasında bulunmaktayız. Mimar ekibimizde son derece profesyonel kişiler hizmet vermektedirler. Bizimle iletişime geçmek ve rüya gibi mekanlar yaratmak için bizden destek almak istiyorsanız şu kanalları kullanabilirsiniz:

 • Sitemizdeki formu doldurun ( Sayfanın en alt kısmında bulunur)
 • Mail adresimiz: [email protected]
 • Telefon numaramız: 0554 144 99 99
 • Ankara/ Türkiye- 06830

Bu iletişim yöntemlerinden istediğinizi seçip, bize ulaşabilir ve keşif için randevu alabilirsiniz. Aynı zamanda aklınızda doğal taş yapı ve dekorasyon hizmetlerimizle ilgili tüm soruları müşteri temsilcilerimize iletebilirsiniz.

Taş Duvar Yapımı

Call Now ButtonHemen Fiyat Alın