Ankara / Türkiye
+90 554 144 99 99

Taş Bahçe Duvarı

Her zaman doğal, el değmemiş ve işlenmeden kullanıma sunulan dayanıklı ürünlere önem veren firmamız, gelişimini her geçen gün biraz daha sürdürür. Modern, yenilikçi ve müşteri odaklı yaklaşım! Çalışma prensibimizi ifade eden en iyi sözcüklerden bazıları… Donanımlı ve yardımcı ekipmanlarımız, profesyonel çalışanlarımız ya da alanında uzman usta kadromuz ile birlikte sizler için en iyi projelerin üretilmesine özen gösteriyoruz. Taş bahçe duvarı başta olmak üzere mimari alandaki çalışmalarımız her geçen gün artarak devam ediyor.

Profesyonel Tasarım Ve İnşa Süreçleri!

Taş bahçe duvarı Ankara söz konusu olduğunda ekibimiz profesyonel tasarımlar oluşturarak her zaman müşterilerinin isteklerini en iyi şekilde yerine getirmeyi amaçlar. Estetik, şık ve aynı zamanda dayanıklı modeller tasarlayan çalışanlarımız birinci sınıf kaliteli malzemelerin kullanılmasına özen gösterirler.

 • Taş bahçe duvarı söz konusu olduğunda kullanılan içerik, dayanıklılığını koruması adına son derece önemlidir.
 • Veranda alanı oluşturmak ya da barbekü için uygun ortamı hazırlamak adına özellikle müstakil evlerde bahçe duvarı tasarımına dikkat edilir.
 • Bu aşamada ise temellerinin sağlam olması, duvarın ömrünün artmasına ve en iyi sonucun ortaya çıkmasına da zemin hazırlar.
 • Çalışanlarımız bu noktada öncelikle müşterilerin taleplerine ya da beklentilerine odaklanır.
 • Her zaman modern çağa ayak uydurmaya çalışan ekibimiz ile birlikte eviniz ya da bahçeniz için en uygun duvar tasarımını hazırlayabilirsiniz.
 • Kısa zaman içerisinde sonuç alınarak bahçe tasarımında yeni bir stil belirlenmesine dikkat edilir.
 • Doğaya ve çevrenin korunmasına özen gösteren firmamız, yapım aşamaları, beklentiler ve başlangıç tarihlerini de göz önünde bulundurarak en kısa sürede teslimat yapılmasına özen gösterir.

Taş Duvar Neden Tercih Edilir?

Taş bahçe duvarı uzun ömürlü, estetik, kullanışlı ve aynı zamanda bakım gerektirmemesi nedeniyle tercih edilir. Üstelik son dönemde bahçe duvarlarını tuğla ile harmanlayarak ortaya daha estetik ve aynı zamanda derinlik katılmasına özen gösteriyoruz. Proje sırasında tamamen doğal taşlar kullanan ekibimiz, duvarın olacağı bölgede fizibilite çalışmaları yapar.

Çalışmalara başlamadan önce ise taş bahçe duvarı fiyatları söz konusu olduğunda her zaman ekonomik ücret ve en iyi hizmet ilkesinden hareketle ilerliyoruz. Müşterilerimizin bütçelerini sarsmayacak tutarlar belirledikten sonra çalışmalar hemen başlar ve hızlı bir şekilde duvar çalışmaları ilerler. Bu aşamada ise dikkat edilecek en önemli unsurlardan bir tanesi sağlam bir zemin açılmasıdır. Bahçenizde, boş bir arsada veya kaldığınız apartmanda bahçe duvarı yaptırmak istiyorsanız eğer öncelikle zeminin sağlam olması önemlidir. Her zaman taklitlerin aksine en özgün ve orijinal modellerin ortaya çıkarılmasına özen gösteren firmamız, “dayanıklılık ve kaliteli” esasları doğrultusunda çalışmalarını her geçen gün daha da iyi hale getirmeye dikkat eder.

Sağlam Ve Estetik Çevreleme Sistemi!

Müşterilerimizin talep ettiği taş bahçe duvarı çalışmaları söz konusu olduğunda, estetik bir çevreleme sistemi çalışması yürütülür. Arsanın, evin ya da duvar yapılacak olan bölgenin mistik yapısına uygun bir sonuç çıkarılmasına dikkat edilir. Sağlam ve dayanıklı bir duvar inşa etmek sanıldığı kadar kolay değildir. Bu aşamada ise personellerimiz kullanılacak olan çimento başta olmak üzere tüm oranların büyük bir titizlikle uygulanması için çalışmalarını sürdürürler. Bahçe peyzajının en iyi şekilde tamamlanması ve ortama uyum sağlaması adına özel parçalar kullanılır.

Etkileyici, pratik ve uzun ömürlü! Şirketimizde yapılan tüm projelerin belirtilen kurallar doğrultusunda hazırlanmasına özen gösteriyoruz. Bahçe duvarı seçimi sırasında tüm süreçlerde müşterilerimizin de bulunarak çalışmaları yakından takip etmelerini hedefliyoruz. Böylelikle memnuniyetinize hitap edecek en iyi sonuçları çıkarabilmek mümkün! Üstelik doğaya, çevreye ve yaşam alanlarına zarar vermeden tamamen gerçek taşlarla en iyi duvar modelini hazırlıyoruz. Belirtilen noktada ise her zaman alanında uzman personellerden destek aldığımızı bilmenizi istiyoruz.

Sağlam Zemin Ve Özenli Duvar İnşası!

Duvar inşasının eksiksiz bir şekilde tamamlanması adına dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biri zemin etüdüdür. Bu nedenle çalışmalara başlamadan önce ekibimiz, duvarın yapılacağı zemini inceler, sağlamlığı ile ilgili araştırmalar yapar. Bu sayede hem duvarın zemini sağlam olur hem de “duvar örüm şartnamesi” doğrultusunda çalışmaların tamamlanmasına özen gösterilir.

 • Zeminin sağlamlığı tespit edildikten sonra ise derinliğinin iyi olması, duvarın dayanıklılığını koruması adına önemlidir.
 • Tüm unsurlara özen gösterilmesinin ardından çalışmalar başlar ve talep edilen model çerçevesinde duvar hazır hale gelir.
 • Böylelikle bahçeleri ya da kişisel alanları birbirinden ayırmak hem estetik hem de daha kullanışlı olacaktır.

Bahçe Duvarının Yapım Aşamaları Neler?

Her zaman kullanılabilecek zamansız parçaların hazırlanmasına özen gösteren firmamız, duvar inşası sırasında müşterilerini detaylı olarak bilgilendirir. Bu sayede süreç hakkında fikir edinerek ekiplerimizin nasıl çalıştığını yakından takip edebilirsiniz. Taş bahçe duvarı için olmazsa olmaz unsurlardan biri doğal malzemeler ve çimento olarak karşımıza çıkar.

 • Öncelikle zemin etüdü yapılır ve daha sonrasında duvar için gerekli olan derinlik belirlenir.
 • Süreçler tamamlandıktan sonra duvar, toprağın altında da eşit miktarda olacak şekilde örülmeye başlar.
 • Bu süreçte ise tüm çalışanlarımız çevrenin zarar görmemesine dikkat ederler.
 • Taş duvarın sağlam olması ve aynı zamanda güzel görünmesi adına aralarında tuğla ya da farklı materyallerde kullanılır.
 • Zaman almayan, pratik ve aynı zamanda ekonomik bir duvar en hızlı şekilde hazırlanır.

Modern, Estetik Ve Fark Yaratan Duvar Sistemleri!

Modern, estetik, iddialı ve hayran bırakan duvar sistemleri için en önemli unsurlardan bir tanesi ustanın profesyonel olmasıdır. Kaliteye önem veren bu doğrultuda çalışmalarını yürüten şirketimizde, duvar tasarımı ya da taş bahçe duvarı konusunda uzmanlaşmış isimlerle çalışmaya özen gösteriyoruz. Taş bahçe duvarı firmaları içerisinde ekibimiz donanımlı olduğundan dolayı herhangi bir risk oluşmaz.

İşçiliği son derece iyi olan çalışanlarımız, duvarın temiz, kaliteli ve dayanıklı şekilde hazırlanmasına özen gösterirler. Bahçenizi olduğundan daha güzel ve kişisel bir alana mı dönüştürmek istiyorsunuz? O halde Ankara’da hizmetlerini devam ettiren firmamız ile görüşerek detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dayanıklı Ve Kaliteli Malzeme!

Hazırladığımız bahçe duvarı projelerinin beğenilmesinin en önemli sebeplerinden bir tanesi dayanıklı ve kaliteli malzeme kullanımıdır. Taşların iyi şekilde yapışması adına kullanılan çimento başta olmak üzere tüm ayrıntıların profesyonel bir biçimde hazırlanmasına özen gösteriyoruz. Taş duvar inşa sürecinde ise temiz bir işçilik çıkaran ekibimiz, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürür.

Tamamen doğal taş malzemelerden hazırlanan duvar yapımı sırasında anlaşma sağladığımız ustalar alanında oldukça profesyonellerdir. Böylelikle en iyi ve ses getiren sonuçların ortaya çıkarılmasına özen gösterilir. Hazırlanan duvar bakım gerektirmediği gibi kullanımı da kolaydır. Farklı materyallere göre her zaman taş duvarlar daha güzel bir görünüme sahip olduğu gibi aynı zamanda uzun ömürlüdürler.

Taş Bahçe Duvarı Avantajları

Taş bahçe duvarı yapımı sayesinde yaşam alanlarınızı daha kişiselleştirerek olduğundan güzel bir dekorasyona kavuşturabilirsiniz. Sürdürülebilir olmasının yanı sıra aynı zamanda doğal çevreye de zarar vermez. Bakım yapmak için efor sarf etmeye gerek yoktur. Bu tür taş duvarlar uzun yıllar onarım yapılmadan kullanıma uygun bir şekilde tasarlanır.

 • Tamamen estetik kaygılar ön planda tutularak hazırlanan duvar modelleri, kendinize ait arsa ya da bahçelerin en iyi şekilde dizayn edilmesine de katkı sağlar.
 • Doğal, dikkat çekici ancak çevre dostu parçalara ilgi duyuyorsanız eğer hemen çalışanlarımızdan destek alabilirsiniz.
 • Müşterilerimizin beklentileri ve talepleri doğrultusunda toprak yapısına ya da zemine zarar vermeden bahçe duvarı projeleri tamamlanır.

Taş Bahçe Duvarı

Tecrübe Ve İşçiliğin Muhteşem Uyumu!

Uzun yıllardır hizmet veren firmamızın edindiği tecrübeler ve çalışanlarımızın muhteşem işçiliği bir araya geldiğinde, ortaya en iyi sonuçların çıkarılmasına özen gösterilir. Dinamik! Eğlenceli! Dekoratif! Her zaman bir bahçe duvarından daha fazlasını tasarlayan ekiplerimiz, yenilikçi çalışmalar yürütülmesine dikkat ederler. Taş bahçe duvarı modelleri çok fazla olmasa da müşterilerimize özgü, tamamen orijinal çalışmaların yapılmasına özen gösteriyoruz.

Organik, doğal ve çevreye zarar verebilecek herhangi bir kimyasal içermeyen bahçe duvarı çalışmalarımız Ankara başta olmak üzere kısa zaman içerisinde farklı illerde de ses getirmeye başlamış durumdadır. Evlerinin tasarımına uygun bahçe dizaynı oluşturmak isteyenler açısından her zaman doğru bir seçim olacaktır.

Taş Bahçe Duvarı Uzun Ömürlü Mü?

Taş bahçe duvarı uzun ömürlü olduğu gibi aynı zamanda estetik bir görünüme sahiptir. Tamamen doğal, sağlam ve dayanıklı malzemelerden hazırlandığından dolayı kullanımı sırasında sorun yaşanmaz. Farklı hava koşullarında ilk günkü görüntüsünü koruyabilecek şekilde tasarlanır. Yaptırmak istediğiniz alanın büyüklüğüne göre projelerimizde kısa zaman içerisinde teslimat yapılmasına ve müşterilerimizin mağdur edilmemelerine özen gösterilir.

Klasik duvar modellerine göre tamamen taştan hazırlanan yapılar, daha ihtişamlı ve aynı zamanda dikkat çekicidir. Uzun ömürlü, ekonomik ve aynı zamanda modern bir seçim yapmak isteyenlere firmamız her zaman en iyi projelerin hazırlanmasına özen gösterir. Böylelikle yıllar boyunca kullanılabilecek bahçe taş duvarlarınız büyük bir titizlikle hazırlanır.

Taş Bahçe Duvarı

Doğal, Bakım Gerektirmeyen, Dayanıklı Taşlar!

Tamamen doğal, doğaya ve çevreye zarar vermeyecek taşlardan hazırlanan duvar projelerimizde, bakım gerektirmeyen parçaların kullanılmasına özen gösterilir. Taş bahçe duvarı çalışmaları yaparken müşterilerimizin konforlu bir şekilde yaşamlarını sürdürmeleri adına en iyi kalitedeki parçaların bir araya getirilmesine dikkat ediyoruz. Talepleriniz doğrultusunda modelleri değişiklik gösterebilecek taş duvarlar, doğal güzellikleri de içlerinde barındırırlar.

Doğru modeli seçmek ya da farklı alternatifler arasından tercih yapmak sanıldığı kadar kolay değildir. Bu noktada ise müşterilerimizin memnun olması adına farklı modelleri, yapılım aşamalarını ve süreçleri eksiksiz olarak aktarmaya özen gösteriyoruz. Proje başladığı andan itibaren ise tüm işlemler konusunda çalıştığı isimler bilgilendirilir. Kısa zamanda, sorunsuz ve kaliteli bahçe duvarı inşaatımız tamamlanır.

Farklı Alanlarda Uzman Ekiplerimiz Sayesinde Kaliteli Projeler!

Taş bahçe duvarı yapımında, farklı alanlarda uzman ekiplerimiz sayesinde bir sorun yaşanmaz. Su, sel, fırtına, kar gibi birbirinden farklı doğa olaylarına karşı dayanıklı olan taş duvarlarımız, yıllar boyunca yıkılmadan ayakta durur. Tamamen çevre dostu ve estetik yaşam alanlarının oluşturulmasına yardımcı olan projelerimiz oldukça uygun fiyatlıdır. Uzun süredir faaliyetlerini sürdüren kuruluşumuzda taş bahçe duvarı dışında;

 • Doğal taş ev yapımı
 • Dış cephe kaplama
 • Moloz taş duvar

Gibi hizmetlerde verilir. Doğaya ve çevreye zarar vermeyen, uzun yıllar kullanışlı, tasarımıyla beğeni toplayabilecek projeler hazırlamak isteyenler bizlerle iletişime geçebilirler. Donanımlı, deneyimli ve alanında bilgi sahibi olan ekibimiz ile birlikte en iyi çalışmaların yürütülmesine özen gösteriyoruz. Bu aşamada unutulmaması gereken önemli konulardan biri kullanılan malzeme ve usta işçiliğidir! Firmamız ise bu noktada her zaman kalitesini korur!

Taş Bahçe Duvarı

Call Now ButtonHemen Fiyat Alın