Ankara / Türkiye
+90 554 144 99 99

Hakkımızda

Hun Türk Yapı, doğal taşlar kullanarak cezp edici rüyaları gerçeğe dönüştürür. Muhteşem tasarımlar, sade dizaynlar, hızla yükselen yatırımlar için yığma taşlar itina ile yerleştirilir. Bizi farklı kılan – özelleştirilmiş bina, güven ve dürüstlüktür.

Makul Bir Maliyetle Çevre İle Uyumlu Binalar İnşa Ediyoruz…

Geleceğe yönelik beklentilerinizi karşılamak görevimiz. Modaya uygun evler yapmak, büyük bir inşaat şirketi olarak, taş yapıyı takdir eden müşteriler için takdire şayan evleri, kaliteli malzeme ile tamamlamak amacımız.

Kim Olduğumuz Detaylarda…

Biz kaliteli taş yapıların inşası için tutkuyla çalışırız. Küçük ve çok yönlü planlamalar stratejimizde biri bir adım öne geçirir. Evinizi inşa etmek için en iyi taş ustaları, inşaat ekiplerini ve malzemeleri seçiyoruz.

Her ayrıntıya, tüm beklentilerinize ve isteklerinize kişisel özen gösteriyoruz ve bina yapımı sırasında sizinle çok sık iletişim kuruyoruz.

Doğal ve mimari çevre ile uyumlu geleneksel evler inşa ediyoruz. Depremlere direnmek ve gelecek sahiplerinin keyfi için güçlü ve sağlam bir şekilde sürdürülebilir olarak tasarımlar yapıyoruz.

Bir ev inşa ettiğimizde dikkatimizi% 100 projeye odaklıyoruz ve ilkini tamamlayana kadar başka bir bina inşa etmeye başlamıyoruz. Amacımız bir şirket olarak sürekli büyümek ve büyümek değil, benzersiz taş evlerin, taş duvarların kaliteli inşasına devam etmek, özveri ile mükemmellik elde etmek ve müşterilerimize güven, dürüstlük temelinde uzun vadeli bir ilişki kurmaktır.

Call Now ButtonHemen Fiyat Alın