Ankara / Türkiye
+90 554 144 99 99

Ankara Kilit Taş Döşeme

İnsanların köy yerine kentlerde yaşamaya başlaması, birçok farklı estetik uygulamanın da popüler olmasını sağlamıştır. Şehir kültürünün bir parçası olan her türlü mekanın zemini çok büyük bir öneme sahiptir. Bunların hem şık görünmesi hem de dayanıklı malzeme ile kaplanması mühimdir. Bunu sağlama noktasında en çok kullanılan sistem ise kilitli yapıya sahip taşların döşenmesidir. Ankara kilit taş döşeme işlemlerini başarılı bir biçimde yerine getiren işletmemiz, dayanıklılığı ve estetiği her daim göz önünde bulundurmaktadır.

Kullanım Alanı Çok Geniş

Ankara kilit taş döşeme denildiği zaman birçok kişinin aklına genellikle kaldırım ve sokaklar geliyor. Ancak firma olarak vermiş olduğumuz hizmetler, sadece adı geçen alanları kapsamıyor. Aynı zamanda her türlü ev, bahçe, bina içi gibi değişik yerlerde de uygulama başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Bu açıdan bakıldığında, tercih ettiğimiz taşların son derece işlevsel olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.

Bize nasıl bir zemin istediğinizi söyleyerek işe başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra taş döşeme sırasında kullanılacak olan malzemeye karar verme şansınız da her daim var. İsterseniz seçimi bize bırakabilirsiniz.

Doğal Bir Görünüm Elde Etmek Mümkün

Ankara kilit taş döşeme için kullanmış olduğumuz tüm taşlar tamamen doğal olmasıyla dikkat çeker. Tabiat ananın bize sunmuş olduğu bu zenginliği hem şık ve estetik alanlar yaratabilmek hem de doğal görünüm elde edebilmek için kullanmaktayız. Artık birçok kişinin, mazide çok sık tercih edilmiş olan taşlarla, yapılarına mistik bir hava katmak istediğini biliyoruz. Binlerce yıllık bir geçmişe sahip bu taşlar, döşendiği yerlerde değişik bir atmosferin ortaya çıkmasını sağlayacak. Modernlikle geleneği birleştirmek böylelikle mümkün hale geliyor. Bunun avantajları son derece fazla.

Ankara Kilit Taş Döşeme; Çok Farklı Taş Çeşitleri

Ankara kilit taş döşeme işlemlerinde tercih edilen taşlar ve özellikleri ise şöyle;

 • Traverten taş son derece popülerdir. Özellikle Denizli yöresinde çok sık bulunduğu bilinmekte. Oldukça güzel bir görünümü var. Farklı ocaklardan elde etmiş olduğumuz bu taşı çok kısa süre içerisinde zemin bölgesine uygulayabiliriz.
 • Kireçtaşları, kullanmış olduğumuz bir diğer ürün olarak dikkat çekmekte. Yüzlerce yıllık bir kültürel mirasa sahip. Böylelikle hem beklentileri karşılıyor hem de dayanıklılığıyla size büyük bir avantaj sağlıyor.
 • Mermer, çok sık tercih edilen bir diğer taş. Çok farklı renklerinin olması, bunu kullanmak isteyen müşteriler için büyük bir avantaj. Üstelik uygulaması çok da zorlu değil.
 • Bunun haricinde granit ve benzeri daha değişik taşların da geniş ürün skalamız içerisinde olduğunu hemen ifade edebiliriz.

Ankara Kilit Taş Döşeme; Profesyonel Uygulama

Ankara kilit taş döşeme işlemlerinde son derece profesyonel olan ekibimiz sayesinde süreci çok kısa bir zaman dilimi içerisinde sonlandırabilmekteyiz. Bunun için belli bir yol haritasını çıkarıyoruz. Elbette ilk olarak uygulamanın yapılacağı mekanın analiz edilmesi ve her açıdan değerlendirilmesi gerekmekte. Bunun hemen ardından sizin seçmiş olduğunuz taşlarla işe koyulacağız. Ne kadarlık bir bölgenin taşla döşeneceği ise çok önemli. Çünkü buna göre personel çalıştırılmakta. Böylelikle tüm hazırlık işlemleri kısa süre içerisinde tamamlanmış olacaktır.

Bunun sonrasında ise taşın döşemesine geçilir. Mekanla ve evle çok büyük bir uygum göstermesi gerekmektedir. Hem doğal hem de dayanıklı olması, yüzlerce yıl boyunca hiçbir zarar görmemesini sağlar. Bunun yanı sıra her daim çok şık, güzel ve estetik bir görünümü vardır. Kilit taşların, geçmişte birçok medeniyette kullanıldığı bilinmektedir. Yaşam alanınızı böylelikle daha güzel bir hale getirebilirsiniz.

Uygulama sırasında değişik bölgelerin tercih edilmesi söz konusudur. Örneğin evinizin salonu bunun için kullanılabilir. Elbette mobilyalarla ve diğer tüm eşyalarla başarılı bir uyum göstermesi gerekir. Bunun yanı sıra bahçenizde ya da daha değişik bir yerde seçiminizi en doğal taşlardan yana yapmanız mümkün olacaktır.

Her daim kaliteyi ve profesyonelliği göz önünde bulundurmaktayız. Bu sayede beklentilerinizi karşılama noktasında tatmin edici bir hizmet vermekteyiz. Hiçbir şekilde gecikme gibi bir durum söz konusu olmaz. Böylelikle size söz verdiğimiz zamanda işlerimizi bitiriyoruz.

Neme Karşı Koruma Sağlıyor

Taş zeminlerde çok farklı sorunların ortaya çıkması gibi bir durum yoktur. Bunların başında ise nem gelir. Nem, her türlü yapının en büyük düşmanı olarak bilinir. Özellikle modern yöntemlerle döşenmiş yerlerde kendisini hemen gösterir. Yapıya zarar verir ve onun ömrünü kısaltır. Ancak doğal taşların bunun önüne geçtiği bilinmektedir. Çünkü tabiatın içinden elde edilmiş, hiçbir katkı maddesi içermeyen bu taşlar sayesinde nem gibi bir problem sizi rahatsız etmeyecek. Bunun içine ekstradan bir kimyasal madde de kullanılmaz. Çünkü tercih edilen taşların yapısı gereği nemi barındırması söz konusu olmaz. Bu açıdan bakıldığında zemin her daim sağlıklı ve yaşam için de elverişli olacaktır.

Ankara Kilit Taş Döşeme; Mekan Nefes Alacak

Doğal taşlar her daim farklı özellikleriyle dikkat çekerler. Ankara kilit taş döşeme işleminin hemen sonrasında bunu fark edersiniz. Çünkü bu taşların en dikkat çekici yanı bir canlı gibi nefes almasıdır. Adeta yaşayan bu özel taşlar sayesinde, yaşamış olduğunuz alana ferah bir hava girer. Kötü havaya artık yer yoktur. Zeminden, o bölgeye doğru tam anlamıyla filtrelenmiş bir hava pompalanır.

Bunun birden çok avantajı beraberinde getirdiği bir gerçektir. Bu sayede ciğerlerinize temiz hava dolduğunu hemen fark edebilirsiniz. Bunun yanı sıra doğal taşların içinde sizin göremediğimiz mistik bir enerji vardır. Bu enerji her daim insanın daha iyi hissetmesini sağlar. Günün getirmiş olduğu negatif duygular ve stres bertaraf olur.

Ankara Kilit Taş Döşeme

Kilit Taşların Avantajları Nelerdir?

 • Ankara kilit taş döşeme işlemlerinde kullanmış olduğumuz malzemeler son derece ekonomiktir. Bu durum müşterilerimiz için büyük bir avantaj anlamına gelir.
 • Doğal taşlarla yapılan kili döşemelerinin çok uzun ömürlü olduğunu hemen söylemek lazım. Çünkü bunlar klasik parke taşlarından farklıdır. İçinde kimyasal özelliklere sahip olan bir katkı maddesi yoktur. Aynı zamanda doğallığı hiçbir şekilde bozulmaz. Böylelikle yüzlerce yıl boyunca uygulanmış olduğu mekanda en şık haliyle kalacaktır.
 • Depreme dayanıklılık, Türkiye gibi deprem kuşağında yer alan bir ülke için çok önemlidir. Yaşam alanınızın korunaklı olmasını bu şekilde hemen sağlayabilirsiniz. En yüksek şiddetteki depremlerde bile sizin ve sevdiklerinizin zarar görmesini engeller. Bu durum elbette büyük bir avantajdır.
 • Çevreyle tam bir uyum göstermesi ise bir diğer özelliğidir. Çünkü tamamen doğaldır. Hiçbir şekilde yapay bir görünümü yoktur. Her yerde kullanılabilir.
 • Olası su birikintilerinin ortaya çıkması söz konusu değildir.
 • Yerli olması bir diğer avantajdır. Türk topraklarından elde edilmiş olan taşlarla döşeme işlemleri yerine getirilir.
 • Estetik açıdan beklentileri tam anlamıyla karşılar.

Bu ve bunun gibi birçok farklı avantaja sahip olabilmek adına Ankara kilit taş döşeme firmamızla iletişim halinde olmanız çok zor değildir. Hemen bizi arayın. Nasıl bir zemin istediğinizi söyleyin. Ustalarımız ve deneyimli personelimizle berabere yol haritası çıkardıktan sonra işimize başlayalım. Sonuçtan kesinlikle memnun kalacağınızı garanti ediyoruz. Çünkü bu işi uzun yıllardan beri yapmaktayız.

 

Call Now ButtonHemen Fiyat Alın